Chirurgische instrumenten gecertificeerd NEN-EN-ISO 9001:2015 (TUV)Chirurgische instrumenten gecertificeerd CE 93/42 EEG

Meekers Medical

Meekers Medical op Facebook Meekers Medical op Twitter Meekers Medical op LinkedIn Meekers Medical op YouTube
Nederlands English Deutsch

Over ons
Kwaliteit
Team
Nieuws
Kennis
Vacatures
Contact

home team


Team
Maak kennis met het team van Meekers Medical: samen zetten wij ons in voor optimale service en eersteklas kwaliteit.


Marcel Meekers
Algemeen directeur
marcel@meekersmedical.nl
 
Sebastiaan Wenderich
Instrumentmaker
sebastiaan@meekersmedical.nl
     

Jaap van Veen
Commercieel medewerker
binnen- en buitendienst

jaap@meekersmedical.nl
 
Tristan van Renswoude
Instrumentmaker
tristan@meekersmedical.nl
     

Schelte Twijnstra
Commercieel medewerker
binnen- en buitendienst

schelte@meekersmedical.nl
 
Hans Bouman
Fixatie designer
hans@meekersmedical.nl
     

Liesbeth Tonus-Kok
Commercieel medewerker
binnen- en buitendienst

liesbeth@meekersmedical.nl
 
Jerry Terstegen
Fixatie designer
jerry@meekersmedical.nl
     

Mike Meekers
Commercieel Medewerker
mike@meekersmedical.nl
 
John Voorend
Fixatie designer
john@meekersmedical.nl
     

Yvonne Hooiveld-Wester
Product Specialist
yvonne@meekersmedical.nl  
 
Niek Grobbée
Fixatie designer
niek@meekersmedical.nl
     

Maarten Knaap
Productspecialist KNO
maarten@meekersmedical.nl
 
Dagmar van der Voordt
Fixatie designer
dagmar@meekersmedical.nl
     

Dimitri Houtzager
Administratief medewerker
dimitri@meekersmedical.nl
 
Bianca van der Plaats – van der Lee
Product Specialist
bianca@meekersmedical.nl
 

Joost van Boeijen
Administratief en logistiek medewerker
joost@meekersmedical.nl
 
Fiona Smit
Kwaliteitsmedewerker
fiona@meekersmedical.nl
     

Tamara van Stralendorff
Media vormgever
tamara@meekersmedical.nl
  Juul Klaassen
Juul Klaassen
Marketing en commercieel medewerker
juul@meekersmedical.nl
     

 

terug

Bezoekadres

Meekers Medical
Middenwetering 17
3543 AR Utrecht
T +31 (0)30-2612083
F +31 (0)30-2628915
www.meekersmedical.nl
info@meekersmedical.nl